نتایج جستجو برای عبارت :

همستر

همستر ، (زیر خانواده Cricetinae) ، هر 18 گونه از جوندگان اوراسیایی که دارای کیسه های گونه داخلی هستند. همستر طلایی (Mesocricetus auratus) سوریه معمولاً به عنوان حیوان خانگی نگهداری می شود. همسترها دارای قد کوتاه هستند و دم آنها بسیار کوتاهتر از طول بدن است و گوش های خز کوچک ، پاهای کوتاه کوتاه و پاهای بلند دارند. خزهای بلند و ضخیم آنها بسته به گونه های مختلف از خاکستری مایل به خاکستری مایل به قرمز متفاوت است. زیر لایه ها از سفید تا سایه های خاکستری و سیاه متغی
شرایط نگهداری همستر
حالا که تصمیم به نگهداری یک همستر گرفته‌اید بهتر است وسائل نگهداری از او را فراهم کنید. نکات زیر در فراهم آوردن این شرایط کمک می‌کند:
شما به یک قفس نیاز دارید که حداقل 15 اینچ طول و 12 اینچ عرض داشته باشد، که برای یک همستر یا دو همستر کوچک مناسب است.
ساده‌ترین راه برای اطمینان از رژیم غذایی همستر خود فراهم آوردن بهترین نوع از غذاهای آماده است. سپس رژیم غذایی او را با قطعاتی میوه و سبزیجات و وعده‌ای از کرم کامل کنید. تنوع د
خاستگاه اصلی همسترها، کشور سوریه است و عموما این جانور را حیوان آزمایشگاهی فرض می کنند. همستر، از خانواده جوندگان بوده و نوعی موش بزرگ محسوب می شود که دم بسیار کوتاه، بدن ریز با موهای ابریشم مانند و جیب دهانی دارد.
همستر
همسترها بوی قابل توجهی ندارند. آنها خیلی گران نیستند و در خارج از قفس خود تمیز هستند و به همراه اضافه غذایی که استفاده می‌کنند در کل هزینه نگهداری آنها تقریباً رایگان به حساب می‌آید. این حیوانات کنجکاو به ندرت مریض می‌شون
سلام به دوستای گلم حالتون خوبه؟؟درباره ی بیماری کرونا یه چیزی اومدم بهتون بگم  ;-)این چینی های ........... به بچه همستر تازه به دنیا اومده٬ خفاش٬ مار٬ هشت پا(اختاپوس) قورباغه٬ موش و ..... هم رحم نمیکنن همه ی اینا رو هم بهشون حال میده زنده زنده در حالی که دارن زجر میکشن اونا رو بخورن
ادامه مطلب

چرا به نظر می رسد برخی از افراد قادر به جذب پول هستند؟ آیا افرادی که پول دارند ، چیزی را می دانند که بقیه ما آن را نمی دانیم؟
راز آنها چیست؟
اگر مثل اکثر مردم هستید ، احتمالاً دوست دارید به استقلال مالی برسید. با این حال ، یافتن راه ثروت ممکن است گریزان باشد. و بنابراین ، مانند همستر روی چرخ ، شما به کار خود ادامه می دهید ، صورتحسابهای خود را پرداخت می کنید و از چک های خود زندگی می کنید.
صدا آشنا؟
ادامه مطلب
هم خونه ای من یه اقای 80 ساله هست که صاحب خونه هست. هیچ کس رو نداره.
یه خونه دو طبقه (دوپلکس) خیلی خیلی بزرگ داریم که حدود 600 متری میشه.
بچه های محله ما مطابق معمول suburbia هست
صاحب خونه م یه اقای کانادایی هست که پدر پدربزرگش و مادربزرگش سالها قبل از انگلستان امده اینجا و اینها اینجا به دنیا اومدن همه شون.
هم از طرف پدرش هم مادرش هر دو از انگلستان اومدن.
کلا یه دونه pet داریم
اونم یه خرگوشه!
یه خرگوش سفید خوشگل چشم آبیه!
کلا همون یه خرگوش!
یادتونه تو خونه
سریالی که این روزها دنبال میکنم و به همه ی دخترها (و حتی پسرها) پیشنهاد میکنم ببینن سریال فلیبگ هست. سریال کوتاهی هست ولی توی همون دوازده قسمت مفاهیم ارزشمندی رو به نمایش میگذاره! 
شخصیت اصلی این سریال به اسم "فلیبگ" یه دختر شلخته و سرگردون و افسرده و عجیب و مهربون و تنها و معتاد به سکسه! که البته الان نمیخوام راجع به این شخصیت چیزی بگم و مفصله ... شخصیت جالب این سریال از نظر من دوست فلیبگ هست که در واقع به دلیلی خودکشی کرده ولی توی سریال فلاش بک
سریالی که این روزها دنبال میکنم و به همه ی دخترها (و حتی پسرها) پیشنهاد میکنم ببینن سریال Fleabag هست. سریال کوتاهی هست ولی توی همون دوازده قسمت مفاهیم ارزشمندی رو به نمایش میگذاره! 
شخصیت اصلی این سریال به اسم "فلیبگ" یه دختر شلخته و سرگردون و افسرده و عجیب و مهربون و تنها و معتاد به سکسه! که البته الان نمیخوام راجع به این شخصیت چیزی بگم و مفصله ... شخصیت جالب این سریال از نظر من دوست فلیبگ هست که در واقع به دلیلی خودکشی کرده ولی توی سریال فلاش بک ه
راستش من کلا عاشق حیوونهام،سگ گربه همستر خرگوش، همه چی بجز انواع و اقسام حشرات و مار و اینجور چیزا.
عرضم به حضورتون که ما یه سگ داریم اسمش لوسی هست و ماده اس،از اونجایی که اهالی خونه خیلی به من لطف دارن همه ی مسئولیت هاش اعم از غذا دادن،حموم کردن،بازی کردن و غیره به من واگذار شده :|
ایشون حتما بعد هر وعده غذایی باید بره گلاب به روتون روم به دیوار تخلیه کنه روده هاشو‌:/. 
امشب بعد از اینکه بهش غذا دادم رفتم تو اتاق و شروع کردم به تست زدن،دیگه زما
بچه که بودم عاشق این بودم که یه حیوون خونگی داشته باشم مثلا یه خرگوش یا یه همستر ولی مامان بابا نمیذاشتن یعنی مامان می گفت اگر می خوای داشته باشی فقط باید تو قفس نگهش داری و نباید هیچ جای خونه ولش کنی بابا هم می گفت نباید حیوونو تو قفس نگه داشت و درست نیست...نتیجه این دوتا شد حیوون خونگی بی حیوون خونگی...
ولی من واقعا آرزوم بود و مثل بیشتر وقتا فکر می کردم بابا داره سخت میگیره و  اشکالی نداره اگه تو قفس نگهش دارم، عوضش مامان دیگه اجازه میده و می ت
فوبیای گربه یا ایلوروفوبیا [۱] یک فوبیای خاصی است که به معنای یک ترس مداوم و غیرمنطقی از گربه ها می باشد.ایلورفوبیا ریشه در کلمات یونانی αἴλουρος (ailouros) به معنای گربه و φόβος (phóbos) به معنای ترسیدن دارد.سایر اسم هایی که برای این فوبیا مورد استفاده قرار گرفته اند شامل فلینوفوبیا[۲]، الوروفوبیا[۳] و فوبیای گربه می باشند.به چه نحوی می توانید فوبیای گربه را از بین ببرید؟مراحل مربوط به درمان فوبیای گربه شامل نگاه کردن به تصاویر گربه، دیدن ویدئوهای
حضور ذهن در لحظه با استفاده از ۶ ابزاری که در این مقاله بررسی می کنیم ،می توانید انعطاف‌پذیرتر، شادتر و موفق‌تر باشید.
بیشتر اوقات فکر می‌کنید که تمام روز خود را در حال انجام کارهایتان هستید بدون این که آن‌هایی که برایتان مهم‌تر هستند را تکمیل کرده باشید؟ باید بدانید که تنها نیستید.
به عنوان یک مدیر، مادر، همسر، دوست، فرزند و یک فرد موفق می‌دانم که این چه احساسی است. مانند یک چرخ همستر است که هیچ پیشرفتی در آن نیست. ما هفته‌مان را می‌گذر
در زیر به نکات مهمی در باره نگهداشتن حیوانات خانگی اشاره می کنیم.

غذای خوب
هر موجودی با توجه به نیازهای بدنش به مواد غذایی خاصی نیاز دارد و حیوانات هم از این قاعده مستثنی نیستند. زمانی که یک حیوان خانگی تهیه می‌کنید باید رژیم غذایی مورد نیازش را هم در نظر بگیرید و توجه کنید غذاهایی که به او می‌دهید هم نیازهایش را برطرف کنند و هم مضر نباشند.

محل ادرار و مدفوع حیوان خانگی
یکی از چالش‌های بزرگ در  نگهداری حیوان خانگی این است که به او آموزش د
به نظرم، هر آدمی، با بقیه، به اندازه شعور و شخصیت و تربیت خودش رفتار میکنه.
تربیت، ژنتیک، تجربیات، شعور، و.. عواملی هستن که اثر میذارن روی شخصیت و نحوه رفتار یه نفر.
در نتیجه اگه از کسی ناروایی، بدی، و... میبینین و حس میکنین حقتون این نیست، ایراد رو از خودتون ندونین.

شماها که وبلاگ منو خوندین، دیگه حداقل انتاریو و بی سی رو بهتر و یه سری خصوصیات و ویژگی های کاناداییا و کانادا رو بهتر از خود ایرانیای ساکن اینجا میدونین :)

امشب میخوام، درباره garb
 اون روز (آخر هفته گذشته) که رفتیم مهمونی
خجالت نکشیدم بعد نیم ساعت (وقتی که نیم ساعت ازمراسم و مهمونی گذشت) میدونین چرا؟
چون که وقتی رفتم رسیدم، دست دادیم و ساکت نشستیم یه گوشه
یه دقیقه نشده مادر مهربان خانواده ازین چاییای بزرگ توی لیوانای دسته دار بزرگ آورد (چایی خنگولی)
و من یک مقدار پشتش قایم شدم
و خوردمش، خیلی خوش عطر بود
و بعد یکی دیگه هم برام مادر مهربان خانه آورد، اونم خوردم
گامبو شدم
و یخم اب شد!
کلا چایی خوبه
هر جا میرم، اول چایی میخور
MD-800 با آخرین تکنولوژی بیومتریک در شناسایی چهره دارای امتیاز بالا محصولات تشخیص چهره در میان محصولات مشابه در بازار می باشد. شرایط کاری, شیفت ها , صنف و تعداد پرسنل کسب و کارتان را با کارشناسان در میان بگذارید و بهترین دستگاه را جهت محیط خود انتخاب کنید . بهترین دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی شرکت مهرپردازش در مدلهای مختلف در بازار عرضه می گردد این دستگاهها قابلیت اثر انگشت - کارت بدون تماس - کد را داشته و در چندین مدل مختلف عرضه می گردد.  تشخیص و
MD-800 با آخرین تکنولوژی بیومتریک در شناسایی چهره دارای امتیاز بالا محصولات تشخیص چهره در میان محصولات مشابه در بازار می باشد. شرایط کاری, شیفت ها , صنف و تعداد پرسنل کسب و کارتان را با کارشناسان در میان بگذارید و بهترین دستگاه را جهت محیط خود انتخاب کنید . بهترین دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی شرکت مهرپردازش در مدلهای مختلف در بازار عرضه می گردد این دستگاهها قابلیت اثر انگشت - کارت بدون تماس - کد را داشته و در چندین مدل مختلف عرضه می گردد.  تشخیص و
امروزه ورزش یوگای صورت  یکی از پرطرفدارترین ورزشها برای زیبایی است چون این ورزش پوستهای چروک را صاف میکند و از پوستهای جوان نیز محافظت میکند تا دچار پیری پوست نشود تا جاییکه حتی بازیگران هالیوود نیز این ورزش را جایگزین بوتاکس کرده اند چون بوتاکس عوارض دارد ولی این ورزش نه تنها ضرری برای انسان ندارد بلکه مفید هم هست. در کلاس یوگا بانوان نیز این حرکات آموزش داده می شود. 
امروز برای شما 9 روش جدیداز یوگای صورت را به شکل تصویری آموزش میدهیم. یو
طبق اون چیزی که پیش بینی می شد کرونا مجددا به استرالیا بازگشت! ولی خب به دلیل اینکه اینجا مرز زمینی نداره امیدواریم که اوضاع به وخامت سایر نقاط جهان نرسه ولی خب نکته منفی اینجا این هست که ما داریم وارد فصل سرد میشیم. 

خب گفته بودم از نیمه های ژانویه دولت استرالیا کلیه پروازهای چین رو لغو کرد و اجازه ورود به چینی هایی که با ویزای موقت تو استرالیا هستند رو هم نداد. تا اینجا اوضاع کنترل شده بود که ظرف چند روز ۱۸ مسافر از ایران اومدن و بیماری رو ب
این لیوانیه که برام هدیه آوردن:

توش ازین strainer ها داره، صافی؟ ازینا. 
خیلی حال میده چایی خوردن توش :)
به عنوان حرف آخر این هفته،
باید بگم که:
1. مرد باید شیکم داشته باشه
2. زن نباید گن بپوشه. موقع عکسا من به شخصه شکمم رو یه ذره میدم جلوتر که گنده تر به نظر بیاد که بعدا که ندادم جلو ملت بگن لاغر شدی!!!!
:)
میدوم روانیم
ولی خب حسش خوبه :)

هفته قبل، فکر کنم یه روز یا دو روز بود که secret life of pets قسمت دومش اکران شده بود.
بدو بدو از سفر دو روزه مون برگشتیم و رفتیم
امروزه تفنگ بادی در تمام اشکال و اندازه ها ظاهر
می شود، به خصوص با ظهور PCP ها، جایی که کمبود مکانیکی مکانیکی برای صحبت کردن، اجازه می دهد تا به تنظیمات
سبک وزن ویژه متخصص. طراحان در انجام این کار با درپوشهای درزگیر / پیستونی سنگین،
به تخیل خود ادامه میدهند تا اینکه چطور طراحی کوچک آنها را کوچک می کند و با بسیاری
از پنوماتیکها هماهنگ شده است، اما خانمها و تیراندازان جوان هرگز بهتر از آن نبوده
اند. پیشنهاد PCP در نزدیکی عملکرد بی وقفه البته، که ف

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها